Pudełka na monety, medale

Ekskluzywne opakowania na monety, medale i odznaczenia

Nasza firma od 3 lat specjalizuje się w produkcji i imporcie najwyższej jakości opakowań na monety, zestawy monet, medale i odznaczenia. Opakowania wykonujemy na indywidualne zamówienie z przeznaczeniem na konkretną ilość oraz wymiary. Pozwala to idealnie dopasować wnętrze pudełka do jego zawartości. Nasze opakowania mogą również posiadać uchwyty lub tasiemki niezbędne do przechowywania certyfikatu. Dodatkowo istnieje możliwość zamocowania metalowej tabliczki z opisem zawartości lub dedykacją.

Jeżeli wśród naszej dotychczasowej oferty nie znajdziecie Państwo opakowania spełniającego wszystkie Państwa oczekiwania, przygotujemy nowy projekt. Podczas projektowania i produkcji opakowań naszym priorytetem jest nie tylko najwyższa jakość wyrobu ale także jego funkcjonalność. Nasza produkcja charakteryzuje się wysoką elastycznością i dopasowaniem do wymagań klienta. Realizujemy zatem zamówienia zarówno na krótkie serie opakowań, jak i produkcje wysokonakładowe.

Na naszej stronie mogą Państwo odnaleźć następujące działy:

  • opakowania drewniane – są to pudełka wykonane z drewna naturalnego w środku wyłożone materiałem. Opakowania te są wykonywane od podstaw, więc istnieje możliwość ustalenia niemal każdego szczegółu wykonania. Wśród tych opakowań znajdują się opakowania standardowe np: Polskie Monety kolekcjonerskie 2 zł, 10 zł, 20 zł, 100 zł, 200 zł.
  • opakowania introligatorskie – opakowania wykonane na bazie drewna pokryte skórą ekologiczną. Wnętrze opakowania podobnie jak w przypadku opakowań drewnianych może być wykonane z materiału aksamitnego.
  • opakowania aksamitne – wnętrze wieczka wyłożone jest materiałem atłasowym, natomiast wkładkę wykonujemy z materiału aksamitnego. opakowania najczęściej są dostępne w kolorach: niebieski, czerwony oraz zielony.
  • ekspozytory na monety – są to witryny oraz kasety do prezentowania zestawów monet. Wszystkie ekspozytury są wykonywane na zamówienie.

 

Produkty:

[Gallery not found]